Klubová výstava (CAC) Tekovská Breznica - 29.8.2020

Vážení členovia klubu,

Ohľadom nových udalostí rada klubu rozhodla nasledovne:

Špeciálna výstava v Dargove sa tento rok ruší.

Termín Špeciálnej výstavy bez CAC v Tekovskej Breznici, ktorá sa mala konať 18.07.2020, sa presúva na 29.08.2020, mení sa na Klubovú výstavu so zadávaním titulu klubový víťaz , CAC, CAJC.


Pokyny k prihlasovaniu:

Rozhodcovia:

  • čivava - Ildiko Melichová,
  • malý kontinentálny španiel - Vladimír Javorčík

Uzávierka: 16.8.2020
Propozície: Tekovská Breznica 29.8.2020
Prihlasovanie: http://www.clubdogshow.sk/

"Klubová výstava sa uskutoční ako náhrada za jarnú klubovku v Lozorne, ktorá sa nekonala z dôvodu coronavirusu. Preto sme prihlášky všetkých vystavovateľov, ktorí boli prihlásení na výstavu v Lozorne a nežiadali späť svoje výstavné poplatky, ponechali v systéme ako otvorené. V prípade potreby môžu vystavovatelia prihlášky zmeniť (niektorí jedinci asi už nebudú patriť do predošlých výstavných tried)."

Nezabudnite si prihlášky po skontrolovaní a prípadných zmenách uzavrieť, aby boli platné.
V prípade otázok ma môžete kontaktovať mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na mesengeri.

Členská schôdza:

Zároveň srdečne pozývame všetkých členov klubu na členskú schôdzu spojenú s večerou, ktorá sa uskutoční po výstave. Účasť na schôdzi potvrďte mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Všetci dúfame, že sa vrátime čo najskôr do života bez omedzení a stretneme sa v krásnom prostredí v Tekovskej Breznici

 

Výsledky "TOP rebríček" 2019

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu kvôli koronavírusu, nebolo možné vyhlásiť výsledky každoročnej súťaže TOP rebríček (za rok 2019) dňa 21.03.2020 na Klubovej výstave v Lozorne (ktorá sa nekonala), tak Klub chovateľov čiváv a papillonov Vám touto formou vyhlasuje výsledky. Víťazom a ich majiteľom srdečne gratulujeme:

 

Chovatelia nebudú penalizovaní za oneskorené zaslanie prihlášky k zápisu šteniat

Počas pretrvávajúcej mimoriadnej situácie kvôli koronavírusu COVID 19, ako aj 30 dní po jej ukončení, nebudú nijakým spôsobom penalizovaní chovatelia, ktorí prihlášku k zápisu šteniat zašlú neskôr ako vo veku 9 týždňov. V tomto období plemenná kniha ÚKK nebude vyžadovať k zápisu žiadosť ani súhlas príslušného chovateľského klubu ani Prezídia ÚKK. Týmto rozhodnutím dočasne prestáva platiť časť state Zápisného chovateľského poriadku ÚKK v bode 3, odst. E a úplne prestávajú platiť odst. F a G. Taktiež nebude v tomto časovom období účtovaný poplatok za zápis vrhu staršieho ako 9 týždňov, resp. 3. mesiace. Prezídium Únie kynologických klubov týmto dáva aj súhlas k zápisu všetkých vrhov šteniat starších ako 3 mesiace chovateľom, ktorí vo vyššie uvedenom termíne zašlú prihlášku k zápisu šteniat, čím je splnená aj požiadavka vyplývajúca zo Zápisného poriadku plemennej knihy SKJ (SPKP).

Prezídium ÚKK týmto rozhodnutím reaguje na vzniknutú situáciu. Na druhej strane chceme požiadať chovateľov o trpezlivosť pri vybavovaní agendy Plemennou knihou ÚKK.

Klubová výstava KCHČaP Lozorno 21.3.2020 sa uskutoční v náhradnom termíne

V súvislosti so šírením nákazy korona vírusu na Slovensku sa Klubová výstava uskutoční v náhradnom termíne.
 
O náhradnom termíne budeme včas informovať.
 
Pokiaľ sa vystavovatelia nebudú hlásiť na náhradnú výstavu, prosíme o zaslanie mena, sumy, ktorú si žiadajú vrátiť a číslo účtu, na ktorý má byť zaslaný poplatok za výstavu na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Ak bola daná suma pripísaná na účet klubu, bude obratom vrátená na uvedené číslo účtu.
 
V prípade otázok kontaktujte:
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0915975027 p. Katarína Straková
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0907117255 p. Nataša Jóžová Milagritos
 
Ďakujeme za pochopenie
Rada klubu 
 

TOP rebríček za rok 2019 a Klubový šampión

Nakoľko bol dňa 31.12.2019 ukončený kalendárny rok, a týmto dňom skončila oficiálne aj výstavná sezóna roku 2019, tak Vám chceme touto cestou pripomenúť, aby ste nezabudli prihlásiť svojich psíkov do súťaže ,,TOP rebríček,, (súťaž je organizovaná pre každé plemeno zvlášť: čivava dlhosrstá, čivava krátkosrstá, papillon a phálene), a takisto požiadať klub o pridelenie titulu KLUBOVÝ ŠAMPIÓN (v prípade, že Váš psík splnil podmienky pre udelenie tohto titulu).

 

Súťaž Top rebríček má v dlhodobú tradíciu, tak budeme radi, keď prihlásite do súťaže čo najviac psíkov. 

 

Všetky potrebné informácie k aktuánym zmenám, o súťaži Klubový šampión, "TOP rebríček" + tabuľku bodového hodnotenia a tabuľku pre zápis výsledkov nájdete TU.

Pri vypĺňaní výsledkov je potrebné presne vychádzať z tabuľky bodového hodnotenia. K prihláseniu do súťaže je potrebné priložiť kópiu PP, vyplnenú tabuľku pre zápis výsledkov a v prípade, že psík nemá zapísané všetky dosiahnuté ocenenia a tituly v rodokmeni, tak je potrebné doplniť aj kópie posudkov a kartičiek. Všetky tieto podklady treba zaslať najneskôr do 31.01.2020 (na pečiatke pošty musí byť dátum odoslania najneskôr 31.01.2020) na adresu:

Veronika Hozlárová,
Pod Zoborom 490,
941 46 Trávnica.

Kontaktná osoba: Veronika Hozlárová, telefónne číslo: 0917851172. Vyhlasovanie všetkých výsledkov, odovzdávanie diplomov a pohárov sa bude konať na Klubovej výstave čiváv a papillonov dňa 21.03.2020.

Online prihlásenie

Udalosti

Dôležité linky