Typ na nocľah v Lozorne

Klubová výstava v Lozorne sa nám nezadržateľne blíži, preto Vám, ktorí majú záujem o nocľah, dávam typ kde sa môžete ubytovať aj so svojimi štvornožcami.
Rezervovať ubytovanie je najlepšie čo najskôr mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 
 

Klubová výstava Lozorno - 21.03.2020

Klub chovateľov čiváv a papilonov v Poprade Vás srdečne pozýva na KLUBOVÚ VÝSTAVU /so zadávaním titulu Klubový víťaz 2020, CAJC, CAC/ + BONITÁCIU, ktorá sa bude konať dňa 21.03.2020 v Lozorne.

Rozhodca pre plemeno čivava: Marija Kavcic /SLO/, pre plemeno malý kontinentálny španiel: Susanne Kaurek /AT/

Uzávierka: 08.03.2020

Propozície: TU

Bonitácia: TU

Prihlasovanie: www.clubdogshow.sk

TOP rebríček za rok 2019 a Klubový šampión

Nakoľko bol dňa 31.12.2019 ukončený kalendárny rok, a týmto dňom skončila oficiálne aj výstavná sezóna roku 2019, tak Vám chceme touto cestou pripomenúť, aby ste nezabudli prihlásiť svojich psíkov do súťaže ,,TOP rebríček,, (súťaž je organizovaná pre každé plemeno zvlášť: čivava dlhosrstá, čivava krátkosrstá, papillon a phálene), a takisto požiadať klub o pridelenie titulu KLUBOVÝ ŠAMPIÓN (v prípade, že Váš psík splnil podmienky pre udelenie tohto titulu).

 

Súťaž Top rebríček má v dlhodobú tradíciu, tak budeme radi, keď prihlásite do súťaže čo najviac psíkov. 

 

Všetky potrebné informácie k aktuánym zmenám, o súťaži Klubový šampión, "TOP rebríček" + tabuľku bodového hodnotenia a tabuľku pre zápis výsledkov nájdete TU.

Pri vypĺňaní výsledkov je potrebné presne vychádzať z tabuľky bodového hodnotenia. K prihláseniu do súťaže je potrebné priložiť kópiu PP, vyplnenú tabuľku pre zápis výsledkov a v prípade, že psík nemá zapísané všetky dosiahnuté ocenenia a tituly v rodokmeni, tak je potrebné doplniť aj kópie posudkov a kartičiek. Všetky tieto podklady treba zaslať najneskôr do 31.01.2020 (na pečiatke pošty musí byť dátum odoslania najneskôr 31.01.2020) na adresu:

Veronika Hozlárová,
Pod Zoborom 490,
941 46 Trávnica.

Kontaktná osoba: Veronika Hozlárová, telefónne číslo: 0917851172. Vyhlasovanie všetkých výsledkov, odovzdávanie diplomov a pohárov sa bude konať na Klubovej výstave čiváv a papillonov dňa 21.03.2020.

Členský poplatok za rok 2020

Pripomíname všetkým členom klubu, aby nezabudli uhradiť členský poplatok do 31.1.2019.

Milí členovia Klubu čiváv a papillonov. Do konca januára 2020 je potrebné uhradiť členský poplatok. Kto neuhradí poplatok do stanoveného termínu, bude musieť znovu požiadať o členstvo v klube a uhrádzať poplatok ako nový člen.

Klub chovateľov čiváv a papillonov 

Bankové spojenie:

   - IBAN: SK55 3100 0000 0043 1022 5908

Poplatky pre členov:
   - Členský poplatok (prvočlen) - 25,- euro (zápisné: 8,- + členské: 17,-)
   - Členský poplatok (pokračujúci člen) - 17,- euro

Vaša chovateľská stanica na stránke KCHČaP

Web stránka Klubu chovateľov čiváv a pappilonov "KCHČaP" Vám poskytujú možnosť zverejniť základné informácie o chovateľskej stanici. V prípade záujmu o zverejnenie údajov o CHS na stránke KCHČaP, prosím, vyplňte nasledujúci dotazník a odošlite ho: https://forms.gle/si6ZzMnvmtZ88mYo6

 

Chovateľské stanice - čivava: https://www.civavapapillon.sk/civava/chovatelske-stanice

Chovateľské stanice - papillon a phálene: https://www.civavapapillon.sk/papillon-phalene/chovatelske-stanice-papillon

Online prihlásenie

Udalosti

Dôležité linky