TOP rebríček za rok 2019 a Klubový šampión

Nakoľko bol dňa 31.12.2019 ukončený kalendárny rok, a týmto dňom skončila oficiálne aj výstavná sezóna roku 2019, tak Vám chceme touto cestou pripomenúť, aby ste nezabudli prihlásiť svojich psíkov do súťaže ,,TOP rebríček,, (súťaž je organizovaná pre každé plemeno zvlášť: čivava dlhosrstá, čivava krátkosrstá, papillon a phálene), a takisto požiadať klub o pridelenie titulu KLUBOVÝ ŠAMPIÓN (v prípade, že Váš psík splnil podmienky pre udelenie tohto titulu).

 

Súťaž Top rebríček má v dlhodobú tradíciu, tak budeme radi, keď prihlásite do súťaže čo najviac psíkov. 

 

Všetky potrebné informácie k aktuánym zmenám, o súťaži Klubový šampión, "TOP rebríček" + tabuľku bodového hodnotenia a tabuľku pre zápis výsledkov nájdete TU.

Pri vypĺňaní výsledkov je potrebné presne vychádzať z tabuľky bodového hodnotenia. K prihláseniu do súťaže je potrebné priložiť kópiu PP, vyplnenú tabuľku pre zápis výsledkov a v prípade, že psík nemá zapísané všetky dosiahnuté ocenenia a tituly v rodokmeni, tak je potrebné doplniť aj kópie posudkov a kartičiek. Všetky tieto podklady treba zaslať najneskôr do 31.01.2020 (na pečiatke pošty musí byť dátum odoslania najneskôr 31.01.2020) na adresu:

Veronika Hozlárová,
Pod Zoborom 490,
941 46 Trávnica.

Kontaktná osoba: Veronika Hozlárová, telefónne číslo: 0917851172. Vyhlasovanie všetkých výsledkov, odovzdávanie diplomov a pohárov sa bude konať na Klubovej výstave čiváv a papillonov dňa 21.03.2020.

Online prihlásenie

Udalosti

Dôležité linky