OZNAM

Vážené členky, vážení členovia a všetci, čo ste prihlásili svojich štvornohých miláčikov na výstavu v Dargove, prosím pozor!
Keďže je už po uzávierke výstavy a ako ste si mohli pozrieť, tak je prihlásených celkom 75 psíkov a sučiek, boli sme nútení odvolať pána Gröschla a obe naše plemená bude posudzovať pani Rogowska. Je nám to skutočne ľúto, ale kto sa na výstavu hlásil len kvôli pánovi rozhodcovi, môže napísať pani Strakovej mailom odhlásenie svojich psíkov z výstavy a bude mu vrátená celá suma, ktorú za výstavu zaplatil, späť.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na stretnutie!

 


Pes pre život

pes pre zivot

Webovú stránku PES PRE ŽIVOT, NIE PRE BIZNIS...

venuje SLOVENSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA svojim členom a všetkým, pre ktorých je poctivosť a humánnosť v chove a držbe psa povýšená na jednu z najvyšších hodnôt.

Chceme podporiť tých, ktorí ku kynologickej činnosti pristupujú zodpovedne a s rešpektom nielen k jej odbornej stránke, ale aj s rešpektom k prírode, citu a láske, ktorú chovatelia svojej záľube venujú.

Aj takto chceme hovoriť a poukázať na chov psov s preukazom pôvodu, ktorého hlavným princípom je chov zdravých jedincov s vyrovnanými povahami, v súlade s ich oficiálnymi štandardami.

Spoznajte naše princípy prostredníctvom našich príbehov a názorov na tejto stránke.

Našou myšlienkou je priniesť príhody a osudy chovateľov, ale aj psích jedincov tak, aby sa stali zdrojom poučenia pre nás všetkých a zároveň poukázať na neduh, ktorý sa premnožil do pomaly nekontrolovateľných rozmerov - MNOŽITEĽSTVO.

Budeme radi, ak stránka bude rozrastať tak, aby bola zdrojom informácii a podporila poctivých chovateľov a majiteľov psov.

NAVŠTÍVTE NAŠU STRÁNKU WWW.PESPREZIVOT.SK A POSTAVTE SA SPOLU S NAMI NA STRANU POCTIVEJ KYNOLÓGIA.

 


Funny súťaže

Vážení vystavovatelia, na ŠV v Urminciach sa môžete tešiť aj na neoficiálne "funny" súťaže: "Najkrajšia hlava" u plemena Čivava, pre každú varietu zvlášť a "Najkrajšie uši" u plemena Malý kontinentálny španiel, taktiež pre každú varietu zvlášť. Na víťazov čakajú krásne poháre.

 


Súťaž Top rebríček

Vážení členovia KCHČaP, ktorí majú záujem prihlásiť svojich výstavných miláčikov do súťaže Top rebríček, môžu posielať prihlášky. Uzávierka je k 28.2.2014. Vypísanú tabuľku s výstavnými výsledkami za rok 2013 spolu s dokladom o zaplatení členského za rok 2014 a všetko potrebné podľa Štatútu pre túto suťaž (rodokmeň, výstavne výsledky, diplomy) zasielajte: Denisa Csókásová, Stálicova 2, 040 12 Košice. Možnosť aj na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

- tabuľka bodového hodnotenia
- zápis výsledkov
- štatút Top rebríček

 


 

Online prihlásenie

Udalosti

Dôležité linky