Podtatranská výstava KCHČaP v Poprade, 22.6.2013

     Na tomto mieste by som sa chcela úprimne a srdečne poďakovať všetkým vystavovateľom, návštevníkom a ich rodinným príslušníkom za ich účasť na výstave, za skvelú atmosféru, ktorá vládla počas celej malej klubovej výstavy bez zadávania titulov. Moja veľká vďaka patrí organizačného tímu Katke Strakovej a Zuzke Šramkovej za perfektne zvládnuté „papierovačky" a Jožkovi Kuperovi za krásne miesto, ktoré na túto klubovku vybral. Samozrejme, že bez pomoci všetkých, ktorí priložili ruku k dielu, by táto výstava neprebiehala hladko a je krásne, že sa vždy nájdu členovia, ktorí sa zapoja do drobných prípravných prác a do práce v kruhoch. Myslím, že ďakovať našim milým sponzorom sa vždy oplatí! Takže ďakujem všetkým, ktorí prispeli do veselej tomboly a ďakujem aj za super nanuky, ktoré nás osviežili počas horúceho dňa.
     Obrovské ďakujem patrí aj pánovi Javorčíkovi, ktorý sa podujal na posudzovanie psíkov na našej letnej výstave a ktorý nemalým dielom prispel k super atmosfére.
     Musím podotknúť, že som zatiaľ nepočula o tejto výstave od nikoho nič negatívneho a pokiaľ by mal niekto niečo, čo by tejto výstave vytkol, tak prosím sem s tým. Vďaka pripomienkam budeme nabudúce lepší, čo je našim cieľom!


Majdová Gabriela
prezidentka


Online prihlásenie

Udalosti

Dôležité linky