Klubové akcie v roku 2021 a uchovňovanie jedincov

Vážení členovia Klubu chovateľov čiváv a papillonov. Ako viete, tak z dôvodov opatrení ohľadne Covid 19 platných od 1.10.2020, nie je možné organizovať žiadne klubové akcie. Akonáhle sa táto situácia zmení, dáme vám včas vedieť nové termíny našich akcií.

Chápem Vaše obavy ohľadom bonitovania a uchovňovania jedincov, z tohto dôvodu opätovne pristupujeme do odvolania k nasledovnému kroku:

  • Sučky budú chovné od veku 12 mesiacov bez predvedenia na výstave.
  • Psi budú chovní od veku 12 mesiacov, na čo ale nadväzuje povinnosť predviesť ich na výstave usporiadanej našim klubom do konca roku 2022.

Chcem dať do pozornosti všetkým chovateľom, aby svoj chov riadili svedomito a zodpovedne s ohľadom na zdravie aj exteriér zvierat. Za každé zviera, ktoré opustí chovateľskú stanicu berie zodpovednosť iba chovateľ. Pre potvrdenie chovnosti po splnení vekovej hranice psa/sučky, treba zaslať príslušnému poradcovi chovu originál PP a potvrdenie o zaplatení poplatku 15 € na klubový účet.

Poradca chovu pre papillony:

  • Alžbeta Balajová, Kubrická 61, 911 01 Trenčín

Poradca chovu pre čivavy:

  • Zoltán Kark, Vojany 108, 076 02 Vojany
  • Katarína Straková, Strážovská 587/4, 922 03 Vrbové

Ďakujem Vám za trpezlivosť, zodpovedné správanie sa a prajem nám všetkým veľa zdravia a optimizmu v tejto divnej dobe a verím, že sa čo najskôr v zdraví stretneme Gabriela Majdová.

 

Online prihlásenie

Udalosti

Dôležité linky