Oznam o zmene čísla účtu

Od 17.12.2013 má Klub chovateľov čiváv a papillonov v Poprade zriadený nový bankový účet.

účet číslo: 4310225908/3100 VOLKSBANK Slovensko a.s.

Poplatky:
členský poplatok za jeden rok 17,- Eur
Zápisné a členský poplatok pre nového člena 25,- Eur
Pripúšťacie povolenie 7,- Eur
Poplatok za vrh 8,- Eur

Upozorňujeme členov klubu, že pre identifikovateľnosť platby, treba vždy v poznámke uviesť meno a účel platby, napr. Ján Novák členské 2013, Ján Novák vrh C, pri pripúšťacom povolení treba uviesť aj meno sučky.

 


 

Dôležitý oznam pre chovateľov

Od 1.1.2013 zahájila samostatnú činnosť plemenná kniha a kancelária Únie kynologických klubov. Únia kynologických klubov (ÚKK) zastrešuje chovateľské kluby, ktoré boli doposiaľ zastrešené priamo pod SKJ.
Adresa plemennej knihy:
Únia kynologických klubov
Furmanská 9
841 03 Bratislava

Všetky informácie a zoznam klubov nájdete na webovej stránke ÚKK: www.unkk.sk
Kontakty:
tel: 02 / 64282691
0948 220 924
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (plemenná kniha)
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (agenda klubov)

 


 

Vážená členka, vážený člen klubu,

v týchto dňoch nastala značná neinformovanosť a zavádzanie členov klubu KCHČaP zo strany starého vedenia klubu. U mnohých členov nastala nervozita, dezorientácia, panika, chaos. Podpisom návratiek, ktoré Ste obdržali od Dr. Rovdera, Vaše členstvo v klube nezaniká. Týmto listom Vás chceme upokojiť a upozorniť na nasledujúce skutočnosti dôležité pre Váš chov a činnosť v klube. Podľa stanov SKJ môže byť len jeden klub pre dané plemeno, ktorý zabezpečuje chovateľský a výstavný servis pre chovateľov. To znamená, že SKJ vydáva preukazy o pôvode, zastrešuje výstavy so zadávaním titulu CAC len Klubu chovateľov čiváv a papillonov v Poprade.

Čítať celý článok ...

 


 

OZNAM o zvolení novej rady klubu

Na výročnej členskej schôdzi dňa 10. novembra 2012 bola zvolená nová rada klubu a následne budú na našej homepage uverejňované všetky zmeny, ktoré z tohto vyplývajú.
Prosíme členov a všetkých priateľov našich úžasných psíkov, aby v prípade otázok zatiaľ kontaktovali príslušných členov novej rady klubu, podľa povahy dotazu
Nová rada klubu ďakuje všetkým členom za ich bohatú účasť na výročnej členskej schôdzi, za ich prejavenú dôveru a tešíme sa na spoluprácu.

 


 

Online prihlásenie

Udalosti

Dôležité linky